Zniszcz ten dziennik

zniszcz-ten-dziennik-b-iext26358843Zniszcz ten dziennik to z jednej strony książka, z drugiej publikacja, z innej jeszcze dzieło sztuki. Przygotowana przez Keri Smith propozycja przede wszystkim jest wyjątkowa i to pod wieloma względami. Warto jej wyjątkowość podkreślać, by w ogóle zrozumieć zamysł przygotowany przez autorkę.

Przygotowała ona dziennik, w którym krok po kroku przekazuje użytkownikowi wskazówki jak powinien z nim postępować. Na kolejnych stronach znajdujemy różne ?zadania? do wykonania, które mają sprawić, że staniemy się kreatorami takiego dziennika. To naszym zadaniem jest jego kreatywne ?zniszczenie?. Z jednej strony otrzymujemy pewne wskazówki od autorki, z drugiej sami podejmujemy decyzje co w danym momencie stanie się z książką, jak się zachowamy, co nią zrobimy.

Tym samym Zniszcz Ten dziennik to książka i jednocześnie dzieło sztuki, którego kreatorami jesteśmy właśnie my. Jeśli szukamy dla siebie formy wyrazu wydaje się, że ta pozycja może być dobrym rozwiązaniem. Na całym świecie stała się prawdziwym hitem, który sprzedaje się doskonale i cieszy nieustającą popularnością. Mając taką pozycję na swojej półce można wyrazić siebie a następnie porównywać to co sami zrobiliśmy z dziennikiem z innymi, którzy również mają go na swojej półce.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieży

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje