Zmuś mnie, by przestać czytać! Wciągające przygody Jacka Reachera

jack-reacher-tom-20-zmus-mnie?Zmuś mnie? to dwudziesta z kolei powieść z Jackiem Reacherem w roli głównej.
Osobowość co najmniej wyjątkowa ? 195 cm wzrostu, prawie 100 kg żywej wagi, 127 cm w klatce. W dodatku były żandarm wojskowy, któremu nikt nie podskoczy, bez prawa jazdy, dachu nad głową i rodziny na utrzymaniu. Na pozór nikt, a jednak ktoś, przynajmniej fizycznie. Inteligentny, chętnie wymierza sprawiedliwość i? znika.

?Zmuś mnie? to powieść, której fabuła oscyluje wokół wątku głównego bohatera, w którego życiu niespodziewanie pojawia się kobieta ? Michaelle Chang, była agentka FBI, aktualnie detektyw poszukująca wspólnika, który rzekomo przyjechał do Oklahomy i zniknął.
Z pomocą przychodzi Jack Reacher, który potrafi nie tylko przemierzyć całą Amerykę wzdłuż i wszerz, ale także zanurzyć się w Głębokiej Sieci, by pomóc rozwiązać zagadkę zaginięcia wspólnika wyjątkowej pani detektyw.
?Zmuś mnie? to książka, od której trudno się oderwać.

Autor kreuje bohatera na zasadzie kontrastu ? wyjątkowa postura i niebanalna inteligencja, a przy tym chęć pomocy i? wpadanie w coraz to dziwniejsze sytuacje. Poszukiwania Keevera to punkt honoru dla ? bądź co bądź sympatycznego ? bohatera, który przy okazji wplątuje się w romans z detektyw Chang. Zaskakujące zwroty akcji, doskonały sposób ujęcia poszczególnych scen i obrazowość, to główne cechy, które charakteryzują powieści autorki –  Child Lee.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: FantastykaSensacjaThriller

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje