Zemsta jest słodka

zemstaPolska literatura bez wątpienia ma się naprawdę świetnie. Najlepszym tego przykładem jest książka ?Zemsta?, której autorką jest Katarzyna Michalak. Oddała ona do rąk czytelników książkę, która jest iście wybuchową mieszanką. W jednym dziele połączyła bowiem niesamowitą tajemnicę, wartką akcję oraz przyciągająca do siebie dwoje ludzi niezwykle silne pożądanie.

Główna bohaterką powieści jest Marie Solay, która z różnych względów nagle znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej bliscy zostali brutalnie zamordowani. Ona sama musi natomiast uciekać przed zabójcami, którzy również i ją chcą pozbawić życia. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli wpadnie w ich ręce, czeka ją tylko śmierć.

Tym, kto może jej pomóc jest tajemniczy mężczyzna, która zrobi wszystko, aby uratować życie Marie. Mimo tego, że ona jeszcze nigdy nie miała okazji go poznać. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Czy uratuje życie pięknej Marie? Czy pomści śmierć jej najbliższych? Na te pytania czytelnik znajdzie odpowiedź w książce. Książce, która zachwyca każdą kolejną stroną. To książka świetnie napisana, od której po prostu nie można się oderwać. Czyta się ją jednym tchem, a odłożenie chociaż na chwilę wymaga wielkiego wysiłku.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałObyczajRomansSensacja

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje