Zaginiona dziewczyna

zaginiona-dziewczyna-b-iext27734102Gillina Flynn to wyjątkowa autorka, która ma na swoim koncie bardzo wiele ciekawych książek związanych bezpośrednio z wątkami kryminalnymi i sensacyjnymi. Jej książki cieszą się dużą popularnością i bardzo dobrze sprzedają. Dołącza do nich również kolejna pozycja Zaginiona Dziewczyna.

Jest to ciekawy thriller z wartką akcją, która od samego początku do końca trzyma czytelników w niepewności i dlatego rzeczywiście jest tak pasjonująca. Można powiedzieć, że jest to książka, która spodoba się miłośnikom typowych kryminałów. Amy, która ma z mężem uczcić swoją piątą rocznicę ślubu nagle znika. Oczywiście podejrzenia padają na jej męża, który stara się udowodnić swoją niewinność. W trakcie poszukiwań i prowadzonego śledztwa pojawiają się nowe wątki, które pokazują kłamstwa głównego bohatera, jednak tego, że jest mordercą również nie da się udowodnić. Nadal jednak nie odnajduje się Amy.

Autorka przygotowała świetną książkę, która od samego początku trzyma w napięciu i ze względu na swoje zwroty akcji staje się naprawdę doskonałą pozycję. Miłośnicy kryminałów na pewno będą zadowoleni jeśli zdecydują się sięgnąć po tą pozycję, gdyż pod tym kątem książka rzeczywiście jest doskonale przygotowana.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje