Zac & Mia

zac-mia-b-iext27981466Zac & Mia to wyjątkowa historia dwojga młodych ludzi, którzy mimo, że mają tylko po 17 lat są bardzo mocno naznaczeni życiem. Zac trafia do szpitala z powodu choroby nowotworowej. Zamiast cieszyć się życiem musi walczyć z ogromnie silną chorobą i nie wie czy kiedykolwiek uda się ją ostatecznie pokonać.

Mia również ten sam problem, i nie może cieszyć się swoim młodym życiem. Przez przypadkowe puknięcie w ścianę pomiędzy ich salami w szpitalu rozpoczyna się dialog, który prowadzi do wyjątkowej znajomości. Gdy już wychodzą ze szpitala na jakiś czas rozstają się ze sobą. Czy gdy znów się spotkają będą już ze sobą na zawsze? Zac & Mia to bez wątpienia historia osadzona w formie romansu, który ma jednak wyjątkową formę i to właśnie tą formą zaskakuje w sposób szczególny. Czyta się jednak doskonale i będzie to doskonała historia szczególnie dla młodych, którzy mogą zobaczyć, że życie nie musi toczyć się tylko według ściśle wymarzonego harmonogramu.

Nawet jeśli pojawią się po drodze jakieś problemy trzeba z nimi walczyć i trzeba sobie z nimi poradzić. Tak właśnie robią bohaterowie książki, którzy następnie budują między sobą szczególnie silną więź i miłość, która staje się ich największą siłą.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieży

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje