Wzruszająca i smutna powieść

kochani-dlaczego-sie-poddalisciePozycja widniejąca w księgarniach o tytule ?Kochani dlaczego się poddaliście??, napisana przez Ava Dellaira, wbrew powszechnym opiniom nie jest tylko smutną i rozczulającą powieścią dla nastolatek, albowiem posiada zdecydowanie głębsze przesłanie. Odnosi się ono do życia każdego człowieka, który czasami zastanawia się nad tym kim właściwie jest, a kim chciałby być naprawdę w swoim życiu.

Główną bohaterką powieści jest Laurel, młoda dziewczyna która właśnie pochowała swoją starszą siostrę, a teraz próbuje odnaleźć się w codziennej rzeczywistości. Siostra stanowiła dla niej niezastąpiony autorytet i choć zawsze była tylko w jej cieniu, teraz nie umie bez niej żyć.

Wszystko zaczyna się od pracy domowej, w której Laurel ma napisać list do nieżyjącej osoby. Z jednej pracy domowej powstaje plik 55 listów do wielu nieżyjących osób, będących idolami muzycznymi Laurel, a pracę domową oddaje dopiero na zakończenie roku. Wszystkie listy pisane przez Laurel, tworzą historię o niej samej, o jej smutkach, problemach, o poszukiwaniu własnego ?ja?, w świecie pozbawionym obecności jej siostry.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyPoradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje