Wystylizuj się z Kasią Tusk

elementarz-styluZnana polska blogerka Katarzyna Tusk właśnie wydała – po czterech latach prowadzenia poczytnego bloga o modzie – własną książkę pod tytułem ?Elementarz Stylu?. Pozycja ta stanowi praktyczny podręcznik dobierania stylizacji odzieżowych i skierowana jest do każdej kobiety, która pragnie się podobać.

Autorka próbuje przekonać czytelniczki, że na elegancję we własnym życiu nigdy nie jest za późno. Pomaga łączyć ze sobą poszczególne elementy stroju, a także dobierać kolory ubrań do określonego typu urody. Kasia Tusk skupia się w głównej mierze na uniwersalnych poradach, które bardzo łatwo można wprowadzić w praktykę. Jednocześnie dzieli się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami, co czyni przekaz jeszcze bardziej wiarygodnym.

Sporą zaletą książki jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze styl językowy, a także błyskotliwość autorki. Czytając tę pozycję można odnieść wrażenie, że Kasia Tusk dogłębnie rozpoznała potrzeby przeciętnej polskiej kobiety, która potrzebuje prostych i sprawdzonych rozwiązań. Stara się poza tym na kolejnych stronach obalać najpopularniejsze stereotypy w zakresie mody damskiej. Po stronie plusów ?Elementarza Stylu? można także zapisać liczne ilustracje, które w liczbie ponad stu, czytelnie obrazują opisywane przez autorkę inspiracje modowe.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Wystylizuj się z Kasią Tusk, 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumentyDla młodzieżyPoradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje