World of Warcraft. Zbrodnie wojenne

world-of-warcraft-zbrodnie-wojenne-b-iext25199278World of Warcraft. Zbrodnie wojenne to już kolejna książka Christie Golden, która należy do jednej sagi. Oczywiście znów mamy do czynienia z doskonałą książką fantasy, którą rzeczywiście świetnie się czyta. Bez wątpienia jest to atrakcyjna pozycja dla wszystkich miłośników literatury fantastycznej, którzy lubią czytać książki, w których akcja jest wartka i dzieje się naprawdę dużo. Tym samym otrzymujemy do ręki książkę, która jest śmiałą kontynuacją poprzednich książek World of Warcraft.

Jest to książka, którą naprawdę bardzo dobrze się czyta, jeśli oczywiście gustuje się w fantastycznej literaturze. Wątek fantastyczny jest bowiem w tej książce bardzo mocno i prezentowane nam treści są całkowicie odbiegające od rzeczywistego świata. Można powiedzieć, że nie mają z nim nic wspólnego. Wcześniejsze książki Golden cieszyły się dużym zainteresowaniem. Styl pisania trafił do miłośników literatury fantastycznej, dlatego można przypuszczać, że będzie podobnie z tą książką, która teraz trafia do naszych rąk.

Jeśli czytaliśmy wcześniejsze książki World of Warcraft rzeczywiście warto również sięgnąć po nową książkę Zbrodnie wojenne. Nie trzeba spodziewać się po książce jakiś wyjątkowych zmian. Utrzymana jest bowiem w znanym i sprawdzonym tonie pozycji Christie Golden, która na świecie ma bardzo wielu czytelników.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje