Wilk z Wall Street

wilk-z-wall-street-b-iext24420725Wilk z Wall Street to wyjątkowa książka, która przygotowana została przez jedną z najbardziej znanych postaci amerykańskiej giełdy końca XX wieku. Belfort to postać wyjątkowa, makler giełdowy, który posiadał wyjątkowe zdolności gry na giełdzie i osiągał tam doskonale wyniki.

Tym samym w ciągu jednego dnia potrafił zarobić masę pieniędzy dzięki swojej wiedzy, umiejętnością oraz wyjątkowej intuicji. Wychodząc z giełdy prowadził jednak tryb życia, który momentalnie był w stanie sprowadzić go na dno. Pieniądze przeznaczał na seks, imprezy, narkotyki. To co zarobił potrafił tysiącami dolarów wydawać w ciągu jednej nocy. Pamiętnik przygotowany przez samego maklera pod tytułem Wilk z Wall Street to wyjątkowa historia, w której analizuje on swoje życie i przedstawia wiele ciekawych przemyśleń. Odnosi się również do wątków prawnych, które pojawiły się w trakcie jego życia.

Oskarżony o oszustwa finansowe musiał spędzić trochę czasu za kratkami. Na podstawie jego pamiętnika przygotowany został film o takim samym tytule, gdzie w jego osobę wcielił się Leonardo Di Caprio. Jeśli jednak postać Jordana Belforta nas interesuje lepiej zapoznać się z przygotowaną przez niego osobiście  książką, z której dowiemy się wiele ciekawych informacji dotyczących zaskakującego życia jednego z najlepszych maklerów na całym świecie.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałProza

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje