Walentynkowe wyzwanie

jestes-wyzwaniem?Jesteś wyzwaniem? to kolejny bestseller Kendall Ryan.  Tym razem główną bohaterką jest Liz, bliska przyjaciółka Ashlyn z słynnej powieści ?Jesteś zagadką?. Liz to atrakcyjna, korzystająca z życia pełną piersią studentka, która nie boi się niczego i nikogo. Chętnie wdaje się w romanse, także z własnym profesorem. Korzysta z tego, co daje życie, nie zwracając uwagi na przysłowiowe jutro. Momentem kulminacyjnym jest pojawienie się nieziemsko przystojnego sąsiada, Cohena, który sprawi, że życie Liz odwróci się o 180 stopni. Energiczna i pełna energii Liz nadal spotyka się z przygodnymi mężczyznami, jednak nie są to już te same spotkania co niegdyś, wszystko przyćmiewa postać przystojnego Cohena.

Liz stara się zwrócić uwagę sąsiada, wykorzystując własny seksapil, słodki uśmiech i piękne słowa, ten jednak pozostaje nieugięty.
Co prawda między tą dwójką zaczyna iskrzyć, nawet bardzo, jednak Cohen ? mimo odważnych pieszczot ? nie chce pójść na całość.
Autorka doskonale i bardzo przejrzyście przedstawiła dwa skrajnie sprzeczne sposoby postrzegania świata i życia ? rezolutny Cohen kontra energiczna, pełna werwy Liz.
Jak rozwinie się sytuacja? Czy Cohen złamie swoje zasady, ulegając pięknej studentce, czy też Liz zmieni swoje podejście do życia i mężczyzn?
Czy silniejsza okaże się czysta, szczera miłość, czy pożądanie?
Odpowiedzi na te i wiele innych pytań można znaleźć w lekturze.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotycznaRomans

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje