W sercu narkotykowej wojny

uwiklany-historia-czlowieka-ktory-pograzyl-najwiekszy-kartel-narkotykowy-swiataHistoria Jorge Salcedo jest niewiarygodna i szokująca zarazem. Czyta się ją niczym najlepszą powieść sensacyjną drżąc o przyszłość głównego bohatera i obawiając się o niego. I zwykle zapomina się o tym, że ?Uwikłany. Historia człowieka, który pogrążył największy kartel narkotykowy świata? jest oparta na autentycznych wydarzeniach.

Losy Salcedo to potwierdzenie tego, że bardzo łatwo można znaleźć się nie tylko w niewłaściwym miejscu, ale również w czasie, który wcale się do tego nie nadaje poznając ludzi, z którymi lepiej byłoby nigdy nie nawiązywać choćby powierzchownych znajomości.

Główny bohater staje się prawą ręką szefa jednego z największych karteli narkotykowych niemal nie dostrzegając, jak do tego doszło, gdy zaś chce się wycofać, jest już za późno. Musi zabijać już choćby po to, aby samemu nie stać się kolejną ofiarą. Nie może zrobić nic. Albo może balansować na krawędzi,a by pogrążyć swoich szefów w jednej z największych narkotykowych wojen świata. I właśnie na taki krok decyduje się Jorge.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumentySensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje