Shepard Sara „Uwikłane. Pretty Little Liars 9”

„Uwikłane. Pretty Little Lairs 9” to kontynuacja znakomitego cyklu „Pretty Little Lairs” amerykańskiej pisarki. Kolejne powieści tej autorki na trwałe wpisały się na lity światowych bestsellerów  i tak jest także z tą premierową powieścią. Nowa książka opowiada o dalszych losach Emily, Arii, Spencer i Hanny, które po trudnych wakacjach starają się na nowo ułożyć swoje życie. Zdaniem czytelniczek to najlepsza ze wszystkich wydanych części, która na nowo nakreśla postać A.

Uwikłane. Pretty Little Liars 9W Uwikłane. Pretty Little Lairs 9 autorka przypomina czytelnikowi o gorzkiej przeszłości głównych bohaterek i po raz kolejny w najmniej oczekiwanym momencie wprowadza tajemniczego nadawcę A., który przypomina o sobie tajemniczymi i ciążącymi grupie SMS-ami.

W kolejnych wiadomościach przyznaje, że to dopiero początek ich koszmaru i podkreśla, że wie więcej niż może im się to wydawać.

Książka to pełna emocjonalnych starć, rozpaczy i bólu opowieść o dziewczynach, które staną  twarzą w twarz przez anonimem. Czy poradzą sobie z A.?

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Shepard Sara "Uwikłane. Pretty Little Liars 9", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieży

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Iwona pisze:

    Długo czekałam na kolejną część, ale warto było, jestem usatysfakcjonowana. Książka trzyma poziom i czyta się ją z ogromną przyjemnością. Nic dziwnego, że fani serii oceniają ją jako jedną z najlepszych części, naprawdę nie ma tutaj słabych punktów. Cieszę się, że moja ulubiona pisarka wciąż potrafi zaskoczyć.

Zostaw recenzje