Ulegnij mu

ulegloscW kontrowersyjnej i jakże aktualnej (pod kątem tematyki) książce ?Uległość?, która wyszła spod pióra Michela Houellebecq’a, zaprezentowana została wizja przyszłości jakże inna od tych, które znane są nam z innych publikacji czy filmów.

Głównym bohaterem powieści jest Francoisa. Do wybór w 2022 roku prowadził proste i niczym nie wyróżniające się życie wykładowcy uniwersyteckiego. Czas pochłaniały mu wykłady dla studentów Sorbony. Zajmował się badaniem twórczości Jorisa-Karla Huysmansa. Po wyborach, które wygrał  Mohammed Ben Abbes będący członkiem Bractwa Muzułmańskiego, jego świat się zmienia. Pojawia się nowa, inna, zupełnie obca rzeczywistość, do której Francoisa musi spróbować się dostosować.

Dawno żadna książka tak mocno mnie nie zaskoczyła. Przedstawiona w niej wizja przyszłości autentycznie wbija w fotel. I naprawdę trudno z niego potem się wydostać. Powieść czyta się jednym tchem, wyczekując kolejnych wydarzeń. Zaskakująca, świetnie napisana, inna niż wszystkie. Taka w  jest nowa powieść Michela Houellebecq’a. Nie będziecie żałować jej kupna.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: FantastykaObyczajSensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje