Tylko mnie poproś

tylko-mnie-popros-b-iext24786010Tylko mnie poproś to kolejna książka Sylvii Day, która zostaje utrzymana w podobnym tonie co jej pozostałe książki. Jest to autorka, która stawia na romanse, które zostają mocno utrzymane w tonie erotycznej. Tym razem autorka stawia na mężczyznę, który została przed laty dotknięty odrzuceniem kobiety.

Gdy naruszona zostaje męska duma wydaje się, że nie ma już nic innego do zrobienia, tylko trzeba walczyć o to, by zemścić się na takiej kobiecie. Taki plan, ma również bohater książki Tylko mnie poproś. Gdy tylko pojawia się okazja do tego, by swoje plany zrealizować podejmuje on taką szansę i szuka możliwości rozwiązania tego problemu. Okazuje się jednak, że to co łączyło bohaterów nie wygasło, lecz nadal trwa i ma dużą siłę. Siłą tą staje się pożądanie, które pcha mocno bohaterów do siebie. Tak powstaje między innymi wyjątkowy związek, w którym miłość oparta zostaje o pożądanie. Sylvia Day tworzy więc obraz romansu, w którym wątek erotyczny jest szczególnie silny i istotny.

Bohaterowie są mocno pochłonięci swoim erotycznym życiem. Książka dość dobrze się czyta, jest przede wszystkim pozycją przeznaczoną dla kobiet, które lubią czytać romanse, a szczególnie takie, w których można mówić o bardziej rozbudowanym erotycznym wątku. Miłośnicy twórczości Day nie będą zawiedzeni również książką Tylko mnie poproś.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje