Trzy sposoby na poczucie winy

Llosing-hopeiteratura młodzieżowa czasami jest trochę głębsza, a czasami? szkoda gadać. W tym wypadku jednak Colleen Hoover postanowiła zaprezentować nam coś naprawdę wartościowego i to w dodatku pisanego wyjątkowo solidnym, barwnym językiem.

W ?Tracąc nadzieję? poznajemy historię młodego chłopaka, którego całe życie było naznaczone przez poczucie winy. Lata temu pozwolił odejść małej dziewczynce i ten fakt przeszkadzał mu w życiu do tego stopnia, że codziennie wracał do wydarzeń sprzed lat, rozwijając tym samym własne poczucie winy. Razem z nim cierpiały osoby z jego otoczenia i niemożliwe było, by były w stanie zrobić krok do przodu, zanim wszyscy nie postarali się o pokonanie demonów z przeszłości. Oczywiście nie ma jednego sposobu na załatwienie tego. Każdy musi znaleźć własną drogę, własny sposób na poradzenie sobie z kamieniem leżącym na sercu.

Jaki będzie efekt wysiłków? Zależy to od tego, na jak daleko idący krok każdy z bohaterów będzie w stanie się zdecydować i jak odbierze to jego otoczenie.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyObyczajRomans

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje