Sarn Amelie „Thorgal. Wyprawa do krainy cieni”

„Throgal. Wyprawa do krainy cieni” to kontynuacja cyklu, w którym poznajemy dalsze losy Throgala i Aaricii, którzy w końcu znów są razem, ale niezwykły splot wydarzeń toruje im nowe przeszkody. Bohaterzy będą musieli stanąć naprzeciw potężnego Breka-Zaritha, który dla sięgnięcia po władzę absolutną planuje porwać i uwięzić parę.

Throgal. Wyprawa do krainy cierniPremierowa książka Throgal. Wyprawa do krainy cierni to kolejna, zaskakująca powieść autorstwa Amélie Sarn, która zabiera czytelnika do krainy klasycznego Fantasy. Pełna zaskakujących zwrotów akcji historia Throgala jest mieszanką fantastyki nordyckiej mitologii, historii znakowanej magią i meczem oraz klasycznego gatunku science fiction.

Tym razem tytułowy bohater nie marzy już o podejmowaniu kolejnych heroicznych misji. To teraz mąż i kochanek, a przede wszystkim odpowiedzialny ojciec. Nie chce już nikomu udowadniać swojej wytrwałości, niestety los sprowadza go na trudną do obejścia ścieżkę, która zagraża jemu i jego rodzinie. Zmęczony odwieczną tułaczką Throgal wydaje się marzyć o odpoczynku, ale i w tej powieści będzie musiał szukać bezpiecznej przystani dla najbliższych.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Sarn Amelie "Thorgal. Wyprawa do krainy cieni", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Jerzyk pisze:

    Thorgal towarzyszy mi od ładnych paru lat i nie wyobrażam sobie, że mógłbym pominąćktórąś część z jego przygód. Tę odsłonę zaliczam do bardziej udanych części. Myślę, że powinna spodobać się także tym osobom, które nie lubią fantastyki. Ja traktuje serię o Thorgalu jako doskonałe powieści przygodowe.

Zostaw recenzje