Terry Pratchett „Mgnienie ekranu”

Jednym z najlepszych autorów powieści fantasy i science fiction jest bez wątpienia Terry Pratchett. Najbardziej znany jest on z cyklu ?Świat dysku?.

Na swoim koncie ma on także wiele innych książek, takich jak na przykład ?Tylko ty możesz uratować ludzkość?, ?Dywan?, ?Warstwy wszechświata?, ?Kot w stanie czystym?, ?Dobry omen? czy też ?Nacja?. Sam autor przyznaje, że inspiracją do pisania jego powieści jest współczesna kultura oraz ciągle gnające do przodu nowe technologie. Autor fascynuje się nimi i inspiruje przy pisaniu swoich powieści. Jak dotychczas wszystkie jego powieści przyjmowane były bardzo dobrze. Na początku kwietnia na rynek wyszła kolejna powieść jego autorstwa.

Mgnienie ekranu kupisz na www.empik.com

Tym razem nadano jej tytuł ?Mgnienie ekranu?. Okazała się takim samym sukcesem jak pozostałe. Jest to zbiór zabawnych opowiadań, które składają się w jedną całość. Bawią oraz uczą. Autor za swoją twórczość, jak dotychczas został doceniony wieloma nagrodami. Otrzymał on między innymi nagrodę British Book Awards i został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego za zasługi dla literatury.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. kevin pisze:

    Znakomita książka! Jestem wielkim fanem Terry?ego Pratchetta, a dodatkowo uwielbiam krótsze formy prozatorskie, takie jak opowiadania. Książka zajmuje honorowe miejsce w mojej biblioteczce i jest dowodem na to, że współczesność można opisywać z najróżniejszych stron, szczególnie jeśli autorem jest tak utalentowany pisarz.

Zostaw recenzje