Ta książka Cię pochłonie!

pochlaniacz bondaKatarzyna Bonda to obecnie chyba jedna z lepszych autorek książek o charakterze kryminalnym, które są oferowane naszym czytelnikom.

Tak naprawdę ma ona już duże doświadczenie i pewną smykałkę do przygotowywania właśnie takich książek. Sprzedają się one naprawdę bardzo dobrze a nowa książka Pochłaniacz jest kontynuacją stworzonej już przez autorkę linii. Jednocześnie jednak ma być początkiem nowej serii, która będzie miała wpisać się skutecznie w rynek popularnej obecnie literatury sensacyjnej i kryminalnej, która już od jakiegoś czasu bardzo dobrze się sprzedaje.

Gdy chodzi o książkę Pochłaniacz autorka postarała się o stworzenie ciekawej fabuły, w której oczywiście mieszają się niewyjaśnione morderstwa ze zbrodnią, która dopiero ma być popełniona. Wszystko to wydaje się być bardzo trudne do rozwikłania i na sam początek nie ma nic ze sobą wspólnego, jednak gdy zaczną wychodzić na jaw kolejne sekrety okaże się, że te zabójstwa mają ze sobą wiele wspólnego i ich wyjaśnienie nie będzie tak proste jakby mogło się na początku wydawać.

W ten właśnie sposób książka staje się czymś wyjątkowym dla czytelnika, czymś co może wzbudzić jego większe zainteresowanie i może bardziej zafascynować.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje