Sylvia Day „Rozkosze nocy”

Sylvia Day to autorka, która swymi ?Rozkoszami nocy? wprowadzi nas i w świat fantastyczny, i w świat erotyczny. Główną autorką powieści jest bowiem Lyssa Bates, która nigdy nie doświadczyła ekstazy miłosnej, doprowadzającej ciało i duszę do granic swoich możliwości i osiąganej za sprawą mężczyzny o niebieskich oczach, niebanalnej męskości i potrafiącym wyzwolić z nawet najbardziej nieśmiałych absolut erotyzmu.

Niestety jednak ? kochanek ten jest jedynie marzeniem głównej bohaterki, który wydaje się być nieosiągalnym? aż do pewnego dnia, kiedy to w jej drzwiach staje kapitan Aidan Cross ? wypełniający pragnienie namiętności i spełniający wszystkie jej potrzeby, ale tylko do czasu.

Wciągająca namiętność

rozkosze-nocyFabuła ? jakkolwiek bardzo wciągająca ? to nie jedyna zaleta ?Rozkoszy??, a wręcz przeciwnie ? jest to bowiem książka napisana w naprawdę dobrym stylu, posiadająca mnóstwo zwrotów akcji, budząca faktyczną i szczerą sympatię do bohaterów, pobudzająca nasze intymne zmysły oraz wciągająca w wir niezwykłych wydarzeń, które czytelnik aż chce odnieść do siebie. Co więcej, energiczna akcja głównego wątku sprawdza się świetnie w wątkach pobocznych, a to jeszcze bardziej zaspokaja potrzeby czytelników.

Dla kogo te rozkosze?

Pozostaje zatem spytać, do kogo skierowane są ?Rozkosze nocy?, ale odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Lektura ta spodoba się bowiem i tym lubującym się w tak intymnej sferze, i tym którzy traktują ją jako jeden z wielu elementów swojego życia, i tym którzy ? podobnie jak główna bohaterka ? marzą o takich uniesieniach. Bez względu więc na to, do której z tych grup należymy ? po książkę sięgnąć warto, tym bardziej że jej koszt nie jest zbyt duży i leży w zasięgu ręki nawet tych przeciętnie zarabiających. Nic zatem dziwnego, że coraz to większe grono czytelników poń sięga i ekscytuje się przygodami, jakie pani Bates się trafiają. Na koniec warto tu też dopowiedzieć, że jest to propozycja raczej dla osób pełnoletnich ? z racji na tematykę przezeń poruszaną, ale nie znaczy to, że przykładowa siedemnastolatka ? spragniona miłości ? nie będzie z niej zadowolona.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotycznaRekomendowane

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje