Sylvia Day „Płomień Crossa”

Płomień Crossa” to powieść z gatunku pogranicza sensacji i erotyki, a przy tym kontynuacja doskonałego tytułu amerykańskiej pisarki o tytule „Dotyk Crossa”. Premierowa książka Sylvii Day to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów spragnionych historii o pożądaniu, uczuciu i rozpalającej do białości intrydze.

Płomień CrossaPoprzednią powieść pisarki przetłumaczono w sumie na prawie czterdzieści języków na całym świecie, a „Dotyk Crossa” sięgnął półek i list najlepszych bestsellerów ostatnich lat. W poprzednim tytule poznaliśmy historię kobiety, w życiu której pojawił się piękny i intrygujący Gideon Cross. Główna bohaterka pragnęła jego dotyku z całych sił, chociaż dobrze zdawała sobie sprawę, że to droga donikąd.

Dwoje życiowych rozbitków zapragnęło jednak miłości, ale czy uda im się razem stworzyć spełniony związek? On jest w końcu tylko mężczyzną doskonałym z zewnątrz, a zranionym w duszy.

Kobieta nadal nie wie jak ułożą się losy kochanków. Z jednej strony czuje, że to jednak nie to czego oczekiwała, z drugiej pożąda silnych i spontanicznych chwil, które pozwalają jej zapomnieć o wszystkich dotychczasowych problemach. Dziewczyna traktuje go jednak jak nałóg, którego nie może rzucić, a kolejne spotkania tylko pogłębiają ich kontakt. Jak dalej potoczy się ta historia?

„Płomień Crossa” trafił na listy najlepiej sprzedających się bestsellerów w swoim gatunku na całym świecie. Zdaniem krytyków – książka powtórzy prawdopodobnie sukces  „Dotyku Crossa”. Już dziś książkę sprzedano w kilkunastu tysiącach egzemplarzy.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (2 ocen)
Sylvia Day "Płomień Crossa", 3.0 out of 3 based on 2 ratings

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Sensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (4)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

 1. lena pisze:

  Książki sensacyjne to coś, co lubię najbardziej! A tutaj jeszcze wpleciony był wątek erotyczny, który bardzo ciekawie się rozwijał. To naprawdę niezwykła historia, a losy bohaterów ? bardzo emocjonujące. W ogóle nie jestem zaskoczona, że książka tak szybko stała się bestsellerem.

 2. Marek G. pisze:

  O, właśnie tak powinno wyglądać połączenie erotyki z sensacją. Wszyscy autorzy, którzy próbują swoich sił na płaszczyźnie tego rodzaju literatury, koniecznie powinni zapoznać się z tą pozycją. Moim zdaniem, jest to książka idealnie wpisująca się w stylistykę erotycznych powieści sensacyjnych, tudzież sensacyjnych erotyków;)

 3. Horacy pisze:

  Mocna książka, ale niekoniecznie dla czytelników o wyrafinowanym smaku literackim. Traktuję ją jako miłą odskocznie od codzienności, napisaną dość dobrym językiem. Może właśnie jej styl sprawił, że tak wielu czytelników zdecydowało się po nią sięgnąć? Na pewno niemałe znaczenie dla tego faktu miała także sama fabuła.

 4. M. pisze:

  Całkiem niezła książka, nawet się tego nie spodziewałam, że tak mi się spodoba. Dlaczego? Bo po prostu nie znoszę ani erotyków, ani powieści sensacyjnych. Tu jakoś w ogóle nie rpzeszkadzał mi charakter książki, która przypadła mi do gustu już od pierwszej strony. Naprawdę polecam.

Zostaw recenzje