Świat lodu i ognia

swiat-lodu-i-ognia-b-iext26761338George R. R. Martin to chyba najbardziej popularny autor książek fantasy w ostatnich latach. Sprzedaje on bardzo wiele swoich pozycji, przede wszystkim po sukcesie jaki osiągnęła Gra o Tron. To jego bestsellerowa książka, która na całym świecie sprzedaje się w milionach egzemplarzy.

Dlatego również kolejne pozycje zyskują sobie popularność. Wśród nich wymienić można Świat Lodu i Ognia. To ciekawa książka, która utrzymana jest podobnym tonie jak Gra o Tron. Autor stara się oczywiście trzymać taką formę, która przyniosła mu sukces i dlatego nie zmienia zbyt wiele w formie narracji. Dla niektórych może okazać się to denerwujące, dla innych będzie plusem. Niektórzy uważają, że po wielkim sukcesie warto trzymać tą samą formę, inni twierdzą, że lepiej popracować nad zmianami i dać do ręki czytelnikowi coś nieco innego.

Niezależnie od tego kto ma rację, jedno jest pewne miłośnicy Gry o Tron nie zawiodą się również książką Świat Lodu i Ognia, czyta się ją dobrze, jest to dobra pozycja z typowego rynku fantasy utrzymanego w tonie historycznym. Co ważniejsze w książce znajdziemy historię bohaterów Gry o Tron, dlatego miłośnicy tej książki powinni ją wybrać, jeśli chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wyjątkowego świata bestsellera.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje