Stary, dobry Nesbo

krew-na-sniegu-nesboJo Nesbo to chyba obecnie najlepszy autor książek, które utrzymywane są w stylu kryminalnym i sensacyjnym. Jego książki już od wielu lat sprzedają się doskonale i ogólnie jest to bardzo dobrze oceniany autor, który potrafi zainteresować swoimi książkami szerokie grono czytelników.

Można powiedzieć, że obecnie panuje moda na książki kryminalne i dlatego też ma on szerokie możliwości, by się rozwijać. Krew na śniegu to jego nowy tytuł, który został już przetłumaczony na język polski. Można przypuszczać, że książka w bardzo krótkim czasie stanie się w naszym kraju popularna ponieważ ten autor jest już znany i rozpoznawalny i dlatego rzeczywiście w przypadku jego tytułów można oczekiwać, że książka szybko będzie się dobrze sprzedawać. Należy pamiętać przy tym, że jest to książka dla osób, które lubią taką właśnie formę literatury.

Wszystko od samego początku ma trzymać w napięciu i pojawiają się tam wątki sensacyjne, które są mocno rozbudowane i przygotowane w taki sposób, że będą w stanie skutecznie zainteresować nawet największego sceptyka, który nie jest zwolennikiem książek sensacyjnych.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Kryminał

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje