Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany

sladami-neli-przez-dzungle-morza-i-oceany-b-iext35257276Jedna ze wspanialszych książek dla najmłodszych czytelników. Z całą pewnością ?Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany? to doskonały wybór, jeśli rodzice chcą zarazić swoje dziecko pasją czytania, a jednocześnie pokazać mu chociaż kawałek świata.

Książka ?Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany? to piąta już książka najmłodszej podróżniczki na świecie, czyli słynnej dziewczynki Neli, która świat przemierza odkąd skończyła pięć lat. Jej idolem jest słynny Steve Irwin. Ona również ? dokładnie tak, jak jej idol ? jest podróżnikiem i reporterem jednocześnie.

W książce ?Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany? dzieci mogą zapoznać się z opowieściami o pięknych miejscach na świecie, które uroczej Neli udało się zobaczyć. Nie brakuje tu opowieści o świecie zwierząt i roślin, który przecież w różnych regionach świata jest całkiem inny. Świat, który w książce ?Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany? przedstawia sympatyczna Nela jest piękny, pełen niezwykłości i niesamowitych zwierząt i roślin.

Książka ?Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany? to doskonały sposób na to, aby chociaż na chwilę przenieść swoje dziecko do Afryki czy Azji. Książka pozwoli dziecku zafascynować się światem, rozbudzi wyobraźnie i z pewnością zachęci do tego, aby wyruszyć w podróż.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: dla dzieci

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje