Skandynawski pogromca lwów

pogromca-lwow lackbergCzarna seria to obecnie kolejne tomy książek utrzymanych w tonie sensacji i kryminałów, które rzeczywiście doskonale się sprzedają i powszechnie uważane są za książki na dobrym poziomie.

Camilla Lackberg stara się obecnie korzystać z tego, że kryminały rodem z krajów Skandynawskich budzą bardzo duże zainteresowanie czytelników i ciągle sprzedają się bardzo dobrze.

Pogromca Lwów to już kolejna książka, która dołącza do Czarnej Serii i stara się kontynuować przygotowaną przez autorów linię książek, które podają nieco napięcia i są rzeczywiście wyjątkowe. W tym momencie szukając dobrej książki kryminalnej na pewno warto sięgnąć po książkę przygotowaną przez tą autorkę, która stara się starannie budować napięcie i rzeczywiście bardzo dobrze sobie z tym radzi. Jej książki znajdują się naprawdę na doskonałym poziomie i tym samym powinna wzbudzić zainteresowanie nawet tych największych miłośników kryminałów, którzy mają szczególne wymagania wobec książek i oczekują, że będą one na odpowiednio wysokim poziomie.

W przypadku książki Pogromca Lwów można mówić o tym, że te warunki są tam świetnie spełnione i książka potrafi od początku do końca trzymać czytelnika w napięciu a to wydaje się w przypadku kryminałów najważniejsze.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałProzaSensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje