Sekret Ewy Demarczyk

czarny-aniol-opowiescEwa Demarczyk to jedna z najwspanialszych polskich wokalistek. To jednak również jedna z najbardziej tajemniczych osób, które pojawiły się na polskiej scenie muzycznej.

Gdy zadebiutowała na niej, wróżono jej ogromną karierę, a każdy jej pełen pasji koncert stawał się wydarzeniem, o którym nie przestawano mówić. Była perfekcyjna, oddana sztuce bez reszty, a jej głos elektryzował. Często powtarzano, że jej talent może zapewnić jej sławę nie tylko w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju. I nagle wybitna artystka zniknęła, aby już nigdy nie cieszyć nas swoimi interpretacjami największych tekstów polskiej i światowej poezji.
Ewa Demarczyk nie udziela wywiadów, a tym samym nie daje prostych odpowiedzi, które pomogłyby rozwikłać tę tajemnicę. ?Czarny anioł. Opowieść o Ewie Demarczyk? to jednak książka, która może nam przybliżyć tę postać i sprawić, że wiele jej decyzji stanie się dla nas bez porównania bardziej zrozumiałych. Ewę wspominają przyjaciele i znajomi, a każdy z nich odkrywa coś nowego.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje