Rycerz siedmiu królestw

rycerz-siedmiu-krolestw-b-iext24253013George R. R. Martin to obecnie jeden z najbardziej znanych autorów książek na świecie, który przygotował dla czytelników wyjątkową sagę ?Gra o Tron?, która od kilku lat podbija księgarnie a także serial tworzony na jej podstawie jest wielkim hitem telewizji.

Również książka Rycerz Siedmiu królestw to doskonała pozycja, która powinna spodobać się wszystkim miłośnikom Gry o Tron oraz twórczości Martina. Nowa pozycja oparta jest na podobnym schemacie. Jest to typowa książka fantasy, którą rzeczywiście doskonale się czyta i to sprawia, że kolejni czytelnicy właściwie połykają ją strona po stronie. Decydując się na tą książkę można liczyć na naprawdę ciekawą historię, w której autor na nowo przenosi nas do zupełnie innego, odległego świata. Mimo, że świat, który opisywany jest w książce można określić jako nierzeczywisty, jego forma nieco nawiązuje do świata średniowiecznego i rycerskich etosów, walk i zamków.

Tym samym podobnie jak przy Grze o Tron również książka Rycerz siedmiu królestw to pozycja, którą doskonale będzie się czytało osobie, która lubi historię średniowiecza i często o niej czyta. Jeśli jesteście miłośnikami książek fantasy i podobała Wam się Gra o Tron bez wątpienia Rycerz siedmiu królestw to kolejna książka, która trafi w wasz gust, między innymi dlatego bez obaw możecie ją kupować.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje