Rewizja – Remigiusz Mróz

rewizja-b-iext34642263Polski kryminał ma się całkiem nieźle. Najlepszym na to dowodem jest właśnie powieść ?Rewizja?, której autorem jest Remigiusz Mróz ? ceniony już w naszym kraju autor kryminałów, które sprzedają się naprawdę dobrze.

Powieść zaczyna się naprawdę mocno. Już na pierwszych kartach książki czytelnik zderza się z podwójnym morderstwem. Rozwój wypadków, który po nim następuje dosłownie wgniata w fotel. Książka napisana jest barwnym językiem, przez co czytelnik ma wrażenie, że naprawdę uczestniczy we wszystkim, co opisuje autor na łamach swojej powieści. To książka, która pochłania na długie godziny, a oderwanie się od niej jest naprawdę bardzo trudne.

Na pierwszych kartach powieści czytelnik dowiaduje się, że żona oraz córka robotnika mieszkającego na warszawskim Ursynowie zostają zamordowane. Co ciekawe, miały wykupioną polisę na życie, która opiewała na ogromną kwotę. W efekcie towarzystwo ubezpieczeniowe nie tylko nie jest skore do wypłaty odszkodowania, ale posuwa się jeszcze dalej: oskarża zrozpaczonego męża i ojca, że to właśnie on stoi za brutalnym morderstwem. Rozpoczyna się walka o własne dobre imię i dojście prawdy po to, aby winni zostali ukarani.

?Rewizja? to bez wątpienia powieść, którą przeczytać powinien każdy miłośnik kryminałów.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacjaThriller

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje