Przewodnik po życiu

make-life-harderLucjan i Maciej, nazwisk nam nieznanych, postanowili napisać nietypowy przewodnik po życiu. Ktoś im bowiem kiedyś powiedział, że życie jest jak Karkonosze ? wszędzie ładne widoczki, przyjemnie, niespiesznie, ale jeśli wędruje się po nich bez właściwego przewodnika, prędzej czy później wpadnie się w przepaść lub na podwieczorek do niedźwiedzia. Oczywiście w charakterze podwieczorku.

Żarty żartami, ale bardzo wiele sytuacji w życiu dopadnie nas po raz pierwszy. I nie chodzi nawet o jakieś bardzo poważne sytuacje, ponieważ bardzo często wystarczy trochę wiedzy na temat tego, jak ustawić się na dworcu w oczekiwaniu na autobus, albo jaki jest odpowiedni, najbardziej sensowny sposób na wyprowadzanie swojego psa na spacer.

Czasami zastanawiamy się  trochę bardziej i wchodzimy na poważniejsze tematy: jak kochać i być kochanym? Potem jednak znowu lądujemy gdzieś w namiocie pod gwiazdami i zastanawiamy się, w jaki sposób dobierać paski, żeby podkreślać swoją osobowość. Oczywiście te paski do spodni.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyKomediaPoradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje