Potworna księga, czyli coś dla maluchów i legomaniaków

lego-nexo-knights?Lego Nexo Knights. Księga Potworów? to książka dla chłopców w wieku szkolnym, którzy są fanami znanego serialu Lego Nexo Knights.  Oczywiście stanowi ona także nie lada gratkę dla każdego dorosłego amatora klocków Lego.

W publikacji można odnaleźć wspaniale przygotowane ilustracje potworów wraz z ich szczegółowym opisem. Książka zawiera także zarys fabuły serialu. Dzięki opisowi można poznać główne intrygi oraz zrozumieć mroczny świat Knightonu, w którym cyfrowa magia współgra z nieco futurystyczną wizją średniowiecznej krainy. Ważną zaletą publikacji jest niewątpliwie frapujący język. Wspaniały humor oraz pewna doza złośliwości sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem ? jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Co ważne, w książce znajdują się postacie, które jeszcze nie wystąpiły w serialu. Dzięki publikacji młody fan może dowiedzieć się więcej o swoich ulubionych postaciach.

Autorzy zadbali także o umieszczenie szeregu ciekawostek oraz opisów potwornych maszyn lub mocy, które zdumiewają. Wszystko to sprawia, że  walka między postaciami nabiera większej głębi i staje się jeszcze bardziej intrygująca.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyFantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje