Pół wieku na czarno…

pol-wieku-na-czarno-b-iext35309073Żużel nie cieszy się w Polsce tak ogromną popularnością jak skoki narciarskie, ale jego fanów nie brakuje. To właśnie do nich kierowana jest książka ?Pół wieku na czarno?, która jest rewelacyjną biografią Marka Cieślaka ? jednego z bardziej utytułowanych trenerów w tej dziedzinie sportu.

Marek Cieślak to jeden z najlepszych trenerów, z pomocy których mogli korzystać polscy żużlowcy. Książka ?Pół wieku na czarno? to fascynująca opowieść, w której nie brakuje interesujących historii. Niektóre z nich są smutne, inne śmieszne. Ważne jednak, że każda jest prawdziwa i opowiedziana z autentyczną szczerością i prawdziwym zaangażowaniem.

W książce znaleźć można odpowiedzi na mnóstwo pytań. Marek Cieślak opowiada na przykład z jakiego powodu w czasie DPŚ w 2013 roku nie zdecydował się postawić na Tomasza Golloba. Nie jest to rzecz jasna jedyne pytanie, na której odpowiedzi można szukać na łamach książki.

?Pół wieku na czarno? to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników żużla. Pochłonie na długie godziny, pozwoli znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących pytań, upewni w tym, że żużel to właściwa pasja. To bez wątpienia książka, którą czyta się jednym tchem i która na to jak najbardziej zasługuje.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Pół wieku na czarno..., 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje