Podwójna przykrywka Patryka Vegi

sluzby-specjalne-podwojna-przykrywka-b-iext33721048Mocne filmy Patryka Vegi cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Są bezkompromisowe, pełne prawdy, mocnych scen. Nie inaczej jest z książkami jego autorstwa. Tym razem Vega oddaje do rąk swoich czytelników książkę ?Służby specjalne. Podwójna przykrywka?.

Książka ?Służby specjalne. Podwójna przykrywka? przedstawia postać Jarosława Pieczonka, który był wywiadowcą oraz najemnikiem. Były funkcjonariusz kontrwywiadu wojskowego, odpowiadał za osłonę kontrwywiadowczą tych Polaków, którzy mogą pochwalić się największym majątkiem. Na swoim koncie ma szereg spektakularnych akcji, które pozwoliły na rozpracowanie wielu nielegalnych organizacji działających na terenie naszego kraju. Aż trudno wyobrazić sobie, że jeden człowiek może skrywać tyle tajemnic. Wszystkie je ujawnia w swojej książce Vega, który jednocześnie robi to po raz pierwszy.

Reżyser Patryk Vega doskonale sprawdza się również w roli autora książek. Jego książka jest napisana dosłownym, niezwykle barwnym językiem i właśnie dlatego jest tak ceniona przez czytelników. To pozycja obowiązkowa dla tych wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, jak wygląda praca agenta kontrwywiadu wojskiego czy jak pracuje się jako najemnik. To książka dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Podwójna przykrywka Patryka Vegi, 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: ProzaPublicystyka

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje