Małgorzata Gutowska-Adamczyk „Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich”

„Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich” autorstwa Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk to kolejna bestsellerowa powieść i zarazem kontynuacja doskonałej „Cukierni Pod Amorem”. Od czasu premiery pozycja ta trafiła na półki najlepiej sprzedających się książek ostatniego kwartału tego roku. Po tę lekturę sięgnęło już kilkaset czytelniczek w całej Polsce.

Podróż do miasta świateł. Róża z WolskichW powieści Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich poznajemy dalszą historię Igi Toroszyn, urokliwej kobiety i właścicielki cukierni „Pod Amorem”. Tym razem główna bohaterka ma poważne podstawy do zaniepokojenia – z muzeów, wystaw w Europie i na świecie giną znakomite obrazy Rose de Vallenrod. Kobieta próbuje ukryć rodzinny portret przedstawiający Tomasza Zajezierskiego. Pytanie tylko, czy to z pewnością dzieło doskonałej malarki?

Prawdę próbuje odkryć jedna z warszawskich historyczek, wyruszając w podróż do Francji – Paryża.

„Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich” to doskonale przyjęta przez czytelniczki powieść o niezwykłej skandalistce, malarce, kobiecie pełnej pasji i miłości.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (2 ocen)
Małgorzata Gutowska-Adamczyk "Podróż do miasta świateł. Róża z Wolskich", 3.0 out of 3 based on 2 ratings

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Adi1 pisze:

    Bardzo dobra książka i zarazem bardzo dobra kontynuacja poprzedniej części. Nieczęsto sięgam po tego typu literaturę, ale akurat w tym przypadku już pierwsza strona przekonała mnie, że warto czytać dalej. Jestem ciekawy, czy Gutowska-Adamczyk zamierza napisać inne odsłony losów Igi.

Zostaw recenzje