Po prostu Tini. Stoessel Martina. Książka o mnie

po-prostu-tini-stoessel-martina-ksiazka-o-mnie-b-iext27871656Po prostu Tini. Stoessel Martina. Książka o mnie to wyjątkowa biografia przygotowana przez aktorkę, która mimo młodego wieku jest osobą rozpoznawalną praktycznie na całym świecie. Martina Stoessel zbudowała swoją pozycję przez granie Violetty, Disnejowskiej bohaterki z filmu, który podbija między innymi naszą telewizję.

Dla młodych nastolatek Martina to ktoś w formie idola, osoby wyjątkowej, która jest znana na całym świecie. Mimo, że dopiero w bieżącym roku stanie się pełnoletnia granie disnejowskiej bohaterki całkowicie zmieniło jej życie. Stara się opisać to życie właśnie w tej książce, która jest jej doskonałą autobiografią. Pojawia się w niej wiele ciekawych wątków, które dotyczą między innymi życia bohaterki z młodych lat. Pojawiają się tam wspomnienia ze szkoły, z rodzinnego domu a także z czasów, gdy zaczynała budować swoją pozycję aktorki i piosenkarki. Dla wszystkich miłośniczek tej osoby książka będzie rzeczywiście doskonałym wyborem i dlatego powinni się na nią zdecydować.

Oczywiście autobiografia najbardziej skierowana jest do nastolatek, które oglądają film z autorką książki. Książka przygotowana jest właśnie w takim tonie, dzięki któremu dobrze odbiorą ją właśnie młode dziewczęta.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje