Pilch – miłość nie pyta o wiek

zuza-albo-czas-oddaleniaJerzy Plich przygotowując książkę Zuza albo Czas oddalenia realizował rzeczywistą historię miłości sześćdziesięciolatka do dwudziestolatki. Okazało się, że jego książka jest naprawdę bardzo ciekawie przygotowana a wszystko opiera się wyłącznie na historii, która znalazł przypadkowo  w narciarskim budzie. Z tego autor postarał się o przygotowanie naprawdę czegoś wyjątkowego, co bardzo dobrze się czyta.

Jeśli zdecydujemy się sięgnąć po tą książkę możemy oczekiwać, że Jerzy Plich zaskoczy nas jeszcze swoją inteligencją i pomysłowością. Potrafił naprawdę przygotować bardzo dobrą historię, którą czyta się z zaciekawieniem a to już sprawia, że ta książka jest udana. Zainteresować czytelnika to obecnie najważniejsze zadanie każdego pisarza. Książką Zuza albo Czas oddalenia może sprawić, że to zainteresowanie będzie występowało. Każdy kto szuka dla siebie jakieś książki na wolne wieczory może bez problemu sięgnąć po tą propozycję warszawskiego pisarza, która czytana powinna dać wiele przyjemności i uczucie mile spędzonego czasu.

Gdy czyta się książki rekreacyjne to właśnie takie poczucie będzie się wydawało najważniejszym elementem, na który czeka każdy czytelnik.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Pilch - miłość nie pyta o wiek, 3.0 out of 3 based on 1 rating

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje