Pięćdziesiąt twarzy grzechu

piecdziesiat-twarzy-grzechu-b-iext24441346Romanse to bez wątpienia jedne z najlepiej sprzedających się książek, które cieszą się niesłabnącą popularnością. Oczywiście po taką literaturę przede wszystkim sięgają kobiety, które lubią czytać o miłości, a jeśli dodatkowo pojawia się również pewien wątek erotyczny książka budzi ich większe zainteresowanie.

W takiej właśnie formie powstałą książka Pięćdziesiąt Twarzy grzechu przygotowana przez Caroline Linden. Romans, który dodatkowo zostaje oparty o fabułę historyczną, sprzedaje się bardzo dobrze i uważany jest za książkę, która rzeczywiście jako romans sprawdza się doskonale. Lady Joan jest już osobą, która zbliża się do czterdziestego roku życia, a co za tym idzie grozi jej, że na zawsze zostaje starą panną. Chce to zmienić i dlatego wybiera hrabiego, który jest przyjacielem jej brata jako osobę, która może stać się źródłem jej pożądania. Tristan jest jednocześnie jednym z najbardziej znanych w Londynie uwodzicieli, dlatego Lady liczy, że da on kobiecie to czego najbardziej potrzebuje. Nie znają jednak swoich wzajemnych sekretów co ich kontakty nie są tak proste i bezproblemowe na jakie mogliby liczyć.

Dlatego do wątku romansowego w pewnym sensie dołącza również wątek kryminalny i tak cała książka miesza w sobie różne tematy. Ogólnie pozycja ciekawa dla Pań, którą czyta się dość dobrze, dlatego nie powinny być nią zawiedzione.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotycznaProza

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje