James EL „Pięćdziesiąt twarzy Greya”

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to światowej klasy bestseller, który sprzedał się tylko w samych Stanach Zjednoczonych w nakładzie przeszło 15 mln egzemplarzy. Powieść Jamesa EL’a zajmuje pierwsze miejsca na listach najlepiej sprzedających się książek w amerykańskim „The New York Times”, a prawa do wydania tego tytułu w innych językach udostępniono już kilkudziesięciu krajom.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to także jedna z najszybciej rozchwytywanych książek także w Wielkiej Brytanii, gdzie w ciągu tygodnia sprzedaż sięgnęła 100 tys. sztuk.

Niejednoznaczna oferta

Powieść Jamesa El’a Pięćdziesiąt twarzy Greya to historia subtelnej studentki literatury, która w ramach zastępstwa ma przeprowadzić wywiad z młodym, przystojnym biznesmenem – Christianem Greyem. Dziewczyna jest pod wrażeniem napotkanego mężczyzny, a w powietrzu czuć nieco elektryzującą atmosferę, której jednak stara się nie ulec. Z czasem kończy wywiad i próbuje się zapomnieć o spotkaniu.

Kolejnego dnia Grey odnajduje studentkę w sklepie i proponuje jej już nieco bardziej osobiste spotkanie. Anastasia Steele nie zna rzeczywistych potrzeb adoratora, który składa jej niezwykłą ofertę.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
James EL "Pięćdziesiąt twarzy Greya", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Literatura erotyczna

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (3)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Julia pisze:

    Wszystkie moje koleżanki mówiłi o tej książce, więc i ja ostatnio po nią sięgnęłam. Czyta się naprawdę bardzo szybko i nie sposób odmówić jej zajmującej fabuły. Co prawda książka chyba słusznie zbiera skrajnie różne opinie, mimo wszystko ją polecam, choć może nie dla czytelników ambitniejszej literatury.

  2. wiesiek pisze:

    Co tu będę się rozpisywał ? ?Pięćdziesiąt twarzy Greya? to bardzo dobry erotyk. Oczywiście można nie przepadać za tym rodzajem literatury ? w takim wypadku nie polecam lektury. Jeśli jednak ktoś nie boi się twórczości o erotycznym charakterze, jak najbardziej powinien przeczytać tą książkę.

  3. Angelika pisze:

    Jakoś tak cały czas śmieszyła mnie popularność prezentowanej książki, aż w końcu sama ją przeczytałam. I właściwie teraz już się nie dziwię, że to taki fenomen. Jest ona przede wszystkim dobrze napisana, a to rzadko się zdarza w przypadku erotyków. Chyba nie będzie przesadą, jeśli nazwę ją mianem kultowej.

Zostaw recenzje