Emily Giffin „Pewnego dnia”

Najnowsza powieść Emily Giffin „Pewnego dnia” to historia trzydziestoczteroletniej producentki telewizyjnej Marianne Caldwell – kobiety, która przez całe życie walczyła po to, aby spełnić swoje marzenia. Jej los odmienia pojawiająca się w progu 18-letnia Kirby Rose – córka oddana do adopcji.

Pewnego dniaMarianne wkrótce poznaje, że ani jej partner, ani praca nie są tym czego naprawdę pożąda. Młoda Rose nadaje tej powieści zupełnie nowy charakter, udowadniając w jak trudnej relacji postawiła matkę.

W Pewnego dnia Emily Giffin zastanawia się nad sensem ukrywania tajemnic przed najbliższymi, usprawiedliwianiem się z kłamstw i tym, że nawet z pozoru niewielkie tajemnice potrafią odwrócić los człowieka.

Autorka doskonale oddaje uczucia matki, jej głębokie refleksje w historii miłości rozłączonych przed laty matki i córki. „Pewnego dnia” to także książka, która na nowo odkrywa emocjonalne wnętrze kobiet i wszystko to za co kochają je mężczyźni.

Książka w ciągu kilku dni od premiery trafiła na półki bestsellerów największych księgarni.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (1 ocena)
Emily Giffin "Pewnego dnia", 3.0 out of 3 based on 1 rating

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (3)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Frezja pisze:

    Niebanalna historia napisana przystępnym dla czytelnika językiem ? dla mnie bomba! Autorka doskonale ukazała relacje między głównymi bohaterami, dzięki czemu można spojrzeć na nie z różnych punktów widzenia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że to doskonała propozycja na długie jesienne wieczory.

  2. karola pisze:

    Na linii matka-córka aż kipi:) Uważam, że autorka znakomicie opisała uczucie głównych bohaterek, które w pewnym momencie musiały zmienić swoje życiowe priorytety. Chyba do tej pory nie czytałam książki o podobnej fabule, więc można powiedzieć, że ?Pewnego dnia? jest jedną z oryginalniejszych pozycji.

  3. ALICE pisze:

    Tytuł w sumie mało zajmujący, ale już fabuła książki jest jak najbardziej ciekawa. Lubię takie historię, gdy życie głównego bohatera niespodziewania obraca się o przysłowiowe sto osiemdziesiąt stopni. Opowiada także o błędach przeszłości i konieczności zmierzenia się z nimi w nowym, teraźniejszym życiu.

Zostaw recenzje