Pan Mercedes

pan-mercedes-b-iext25239694Stephen King to chyba znany każdemu autor powieści kryminalnych i sensacyjnych. Jego książki sprzedały się już prawie w 400 milionach egzemplarzy. Tłumaczone są na języki całego świata i cieszą się niesłabnącą popularnością. Miłośnicy tego autora z wielkim wyczekiwaniem starają się czekać na kolejne pozycje, które pojawią się w sprzedaży. Dlatego również Pan mercedes to książka, która bardzo szybko zaczęła się sprzedawać w wielkiej ilości egzemplarzy.

Utrzymana w podobnym stylu co poprzednie książki tego autora, na pewno trafi w gusta wszystkich miłośników sensacji i kryminałów. Ludzie czekający na pracę w jednym z miasteczek zostają rozjechani pędzącym mercedesem, w którym szaleniec ucieka z miejsca wypadku. Osiem osób ginie, inni są ranni, tak rozpoczyna się wyjątkowa książka o tym dlatego Pan mercedes do tego doprowadził, obłąkany szaleniec zostaje dogłębnie zanalizowany przez Kinga, który w swoim stylu głęboko wchodzi również w sferę psychologii, która na gruncie książek kryminalnych jest na pewno ciekawym wątkiem, który budzi niesłabnące zainteresowanie.

Osoby, które mają za sobą już lekturę książek Kinga, na pewno będą zadowoleni z pozycji, którą teraz przygotowała. Książkę czyta się bardzo dobrze, jest interesująca i tajemnicza od pierwszej do ostatniej strony, a więc taka jaka powinna być dobra sensacja.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje