Opal ? doskonała kontynuacja

?Opalux-tom-3-opall? to już trzeci tom z serii ?Lux? autorki Jennifer L. Armentrout, który doskonale i szybko się czyta, czekając z niecierpliwością na rozwój wydarzeń pomiędzy głównymi bohaterami. Ten wolumin przepełniony jest jeszcze większą ilością akcji, niż poprzednie tomy, także konflikty pomiędzy postaciami dość wyraźnie się zaostrzają.

Książka to opowieść o Luksjanach, którzy zamieszkali na Ziemi, ponieważ ich planeta uległa całkowitemu zniszczeniu. Główni bohaterowie to Daemon i Katy, którzy darzą się niezwykłym uczuciem, ale jednocześnie muszą się zmagać z walką i przeciwnościami losu, na jakie co rusz natrafią. Kluczowym wątkiem jest jednak walka z Departamentem Obrony z Deadalus?em oraz Arumianami, powrót zaginionego a raczej uznanego za zmarłego Dawsona, brata Daemona, tajemnicze zniknięcie Bethany, brak wieści o Willu? O tego rodzaju książkach nie powinno mówić się zbyt wiele, czytelnik sam musi odkryć każdą tajemnicę z osobna.

Czytając kolejny tom z serii ?Lux? Jennifer L. Armentrout, pozostajemy w stałym napięciu akcji, wciąż czekamy na więcej. Nie da się przewidzieć dalszych losów bohaterów, co jeszcze silniej wciąga w lekturę. Jeżeli jesteś miłośnikiem literatury fantastycznej, koniecznie sięgnij po serię ?Lux?.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyFantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje