Nowa Stacja: Nowy Świat

Bartek Bstacja-nowy-swiatiedrzycki stara się obecnie wpisać w listę popularnych obecnie książek fantasy – sci fi. Takie tytuły sprzedają się na świecie bardzo dobrze i rzeczywiście można powiedzieć, że ta tematyka potrafi wzbudzić zainteresowanie.

Warto jednak pamiętać, że na tym polu niestety trzeba mieć jakieś przygotowanie i umiejętności, ponieważ tylko tacy autorzy będą w stanie zbudować sobie silną pozycję i będą sprzedawali duże ilości płyt.

Niestety bardzo często okazuje się bowiem, że książki takie jak Stacja: nowy świat przygotowana przez polskiego autora jest tylko marną próbą wpisania się w świat dobrej literatury. W przypadku tej książki niestety autor nie do końca sobie z tym poradził i trudno mówić, że ta książka będzie w stanie wzbudzić zainteresowanie szerszego grona czytelników, którzy doskonale znają się na dobrej literaturze fantasy i doskonale zdają sobie sprawę z tego jakie książki do dobrej literatury zaliczyć można. Jeśli Biedrzycki chce się wpisać w ten nurt, w którym znajdują się doświadczeni autorzy, którzy doskonale wiedzą co to znaczy dobra literatura to tak naprawdę musi jeszcze nad swoim kunsztem literackim nieco popracować ponieważ prawdopodobnie w innym wypadku szybko zostanie z tego rynku usunięty.

Nie ma takiej siły przebicia, by zbudować sobie dobrą i stabilną pozycję jeśli nie będzie w stanie poprawić swojej literatury. Fanom gatunku może się jednak spodobać.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Fantastyka

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje