Nigdy nie wracaj

nigdy-nie-wracaj-b-iext24493874Lee Child to popularny autor, który ze swoimi kryminałami i sensacjami trafia bardzo dobrze w gusta polskich czytelników. Dlatego jego książki sprzedają się u nas bardzo dobrze i kolejne popularne na zachodzie publikacje zyskują sobie zainteresowanie w naszym kraju.

Kolejna książka, która pojawiła się w sprzedaży w tłumaczeniu na język polski to Nigdy nie wracaj. Jest to wyjątkowa książka, która osadzona zostaje w temacie wojskowości połączonej z sensacją i kryminałem. Główny bohater po wielu latach wraca do swojej jednostki, nie zastaje tam jednak swojego poprzedniego dowódcy, lecz inną osobę, która dodatkowo informuje go o tym, że prowadzone są przeciwko niemu postępowania karne. Jednocześnie nie traci swojego stopnia i dalej ma służyć w wojsku. Historia toczy się wokoło jego osoby oraz tego co działo się z jednostką, gdy jego nie było. W tle pojawia się również wątek byłego dowódcy oraz jego problemów z prawem, które mogą łączyć się ze sprawą głównego bohatera.

Narracja prowadzona przez autora jest naprawdę ciekawa, dzięki czemu książkę bardzo dobrze się czyta. Dla miłośników sensacji będzie to bez wątpienia ciekawa pozycja, po którą warto, by sięgnęli. Jeśli mają za sobą już inne książki tego autora powinni być zadowoleni z tej książki i powinna cieszyć się ich zainteresowaniem.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje