Naucz się siły spokoju

buddyzm-jeden-nauczyciel-wiele-tradycjiBuddyzm to jedna z takich religii, które mają najdłuższą na świecie historię i rzeczywiście bardzo mocno podbudowę historyczną, która sprawia, że jest to religia, o której warto nieco więcej wiedzieć.

Powinniśmy pamiętać, że buddyzm to nie tylko wyznanie, ale przede wszystkim sposób na życie dla tych ludzi, którzy stają się jej wyznawcami. Starają się oni prowadzić swoje życie właśnie według tej tradycji i określonych zasad, co nie jest związane tylko z wiarą.

Książka Buddyzm – jeden nauczyciel, wiele tradycji to naprawdę bardzo ciekawa pozycja, w której możemy znaleźć wiele interesujących treści, które będą nam z różnej strony prezentować to wyjątkowe wyznanie, które ma szeroko grono ludzi, którzy przyznają się do tego, że są Buddystami. Pamiętajmy, że to właśnie te liczne tradycje kształtują buddyzm i sprawiają, że staje się on czymś naprawdę wyjątkowym, czymś co sprawia, że wszyscy wyznawcy buddyzmu mają tak naprawdę swoją drogę, którą mogą się kierować w codziennym życiu. To chyba najważniejszy element całego buddyzmu.

Jeśli rzeczywiście ta religia budzi Wasze zainteresowanie to wspomniana książka również powinna być dla Was ciekawa i warto po nią sięgnąć.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumentyPoradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje