Narodziny odwagi

calder-narodziny-odwagiCalder. Narodziny odwagi to książka o miłości… bardzo odważnej, nieco szalonej, żyjącej i rozkwitającej wbrew prawom ludzkim, rodzącej ponadludzką odwagę, by walczyć o swoje miejsce na ziemi i prawo decydowania o własnym losie.

Calderpo i Eden to bohaterowie z pogranicza tragicznego romansu. Finał walki o miłość jednak nie pozwala nazwać powieści tragedią. Jaki więc jest? To po prostu trzeba przeczytać.

Akcja powieści toczy się w społeczności apokaliptycznej sekty. Są sekrety, tajemnice, surowe reguły. Ale jest też wiara w piękniejszą przyszłość, rodząca się namiętność i miłość, która potrafi zerwać więzy krępujące ludzką wolność i rozpalić światło nadziei w mroku rozpaczy. W tej książce nie ma miejsca na ślepe poddanie się przeznaczeniu. Jest za to wiele walki. Walki, którą każdy czytelnik może zinterpretować w perspektywie własnej rzeczywistości.

Czy walka o godność, miłość i prawo do wolności mogą być opisane tak, by zaskoczyć współczesnego czytelnika? Mogą i ta książka jest tego najlepszym przykładem.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Dla młodzieżyRomans

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje