Na zawsze. Tom 1

na-zawsze-tom-1-b-iext26322069Sandi Lynn przygotowuje dla nas kolejną książkę z grupy powieści obyczajowych, która idealnie wpasowuje się w literaturę, która jest lubiana przez kobiety i chętnie przez nie czytana. Tym razem Na Zawsze i Tom 1 tejże książki. Jest to początek wyjątkowych historii, w których przeplatają się problemy codziennego życia z nieustającą miłością.

Główna bohaterka mimo, że dopiero ma 23 lata przeżyła już bardzo wiele. Wydaje się, że w końcu pokonała swoje problemy i będzie mogła wejść w swoim życiu na inną, lepszą drogę. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Ciągle pojawiają się na drodze inne problemy. Rozwiązaniem ma być miłość do najpiękniejszego mężczyzny w miasteczku, który również po swoich życiowych problemach nie jest w stanie wrócić na odpowiedni poziom życia.

Sandi Lynn przygotowała książkę, która czyta się bardzo dobrze, to literatura przede wszystkim dla kobiet, które lubią książki, które w tle przedstawiają wyjątkowe historię miłosne. Dla kobiet właśnie takie pozycje wydają się być najciekawszymi i czytają się najlepiej. Autorka, która znalazła się na czele listy New York Time bez wątpienia potrafi doskonale trafić w gusta czytelniczek i prawdopodobnie ta sztuka uda się również przy tej nowej książce.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Obyczaj

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje