Mówiąc inaczej – od czytania do poprawnego mówienia

mowiac-inaczejPoprawna polszczyzna sprawia problem nie tylko obcokrajowcom. Również wielu z nas ma naprawdę wiele trudności z tym, aby wysławiać się poprawnie. Jednocześnie nie brakuje osób, którym lekcje języka polskiego kojarzą się niemalże z traumą. Ćwiczenie odmiany przez przypadki, czasy przeszłe i zaprzeszłe ? wspomnienie tego wszystkiego może wywołać gęsią skórkę na naszych rękach. Okazuje się jednak, że jest sposób na to, aby bez stresu popracować nad swoją poprawną polszczyzną. Wystarczy sięgnąć po książkę ?Mówiąc inaczej?, której autorką jest Paulina Mikuła.

Autorka w bardzo prosty i przystępny sposób rozwiewa wszelkie wątpliwości, które mogą rodzić się, jeśli chodzi o poprawną polszczyznę. Swoją książkę oparła na formacie internetowego vloga. Przedstawia mnóstwo prostych sposobów, które pomogą bardzo szybko zapamiętać kolejne zasady poprawnej polszczyzny. Wiele z nich jest naprawdę zabawnych, co jeszcze bardziej ułatwia zapamiętywanie.

Książka to idealny wybór dla tych wszystkich, którzy chcieliby zachwycać tym, jak mówią oraz piszą. Jej prosta konstrukcja sprawia, że każdy zainteresowany wyciągnie z niej coś dla siebie. To doskonały pomysł na to, aby wreszcie zacząć mówić ?włączać? zamiast ?włanczać?.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Poradniki

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje