Marta Grycan „Moja Dolce Vita”

Moja Dolce Vita” to tytuł premierowej książki Marty Grycan – polskiej kobiety biznesu, autorki książki „Kuchnia Haute Couture”, która na półkach sklepowych pojawiła się pod koniec stycznia tego roku.

Moja Dolce VitaZdaniem autorki, „Moja Dolce Vita” jest książką, która wskazuje jak można w pełni cieszyć się życiem i jak czerpać z niego słodki smak nie odmawiając sobie zbyt wiele. Na kartach dzieła Marty Grycan znajdziemy sekrety tego jak stać się szczęśliwym człowiekiem, a przy tym czuć się świeżo i młodo. Autorka podkreśla, że do znalezienia swojego miejsca potrzebna jest wiara i uśmiech niesiony każdego dnia na twarzy.

„Moja Dolce Vita” ma być lustrem dla czytelników oraz drogowskazem jak cieszyć się życiem i pokochać samego siebie. W książce znajdziemy także sprawdzone techniki, które pozwalają na przezwyciężenie wielu zwykłych przeciwności losu i porady na temat tego jak dobrze wyglądać na co dzień.

Stałymi elementami w kuchni autorki stały się: oda, zioła, cytryny i chili o czym wspomina także w swojej książce. „Moja Dolce Vita” to zdaniem czytelniczek doskonała pozycja, która motywuje do działania, pozwala cieszyć się z tego kim jesteśmy i utrzymać harmonię z ciałem i duszą każdego poranka.

Marta Grycan ma już na swoim koncie książkę kucharską, ale jej nowa „Moja Dolce Vita” to raczej pozycja przepełniona lifestylem i życiową pasją niż tradycyjnymi przepisami kulinarnymi na zdrową dietę.

Książka swoją premierę miała 23 stycznia 2013r.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Lizka pisze:

    Bardzo się cieszę, że Marta Grycan powróciła do pisania. Ta kobieta naprawdę zna się na tym co robi i świetnie jej to wychodzi. Ucieszyłam się, bo nie jest to typowa książka kucharska, a raczej pozycja wydana ogólnie ku chwale dobrego jedzenia. Świetnie współgra z charakterem sympatycznej autorki.

Zostaw recenzje