Mistrz horroru znów zaskakuje

chudszy kingKsiążki jakie przygotowane Stephen King to zawsze doskonałe pozycje, które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i sprzedają się bardzo dobrze. Jest to autor, którego twórczość jest bezpośrednio związana z kryminałami i sensacją i takie jego książki sprzedają się bardzo dobrze.

Mamy wśród nich nową propozycję pod tytułem Chudszy, która jest ciekawą książką, która jak najlepszy horror jest w stanie trzymać czytelnika od samego początku do końca w napięciu i to wydaje się być właśnie jej największą zaletą. Każda osoba, która sięgnie po tą książkę może oczekiwać naprawdę dobrej pozycji, w której przygotowana jest interesująca fabuła i właśnie dlatego książkę czyta się bardzo dobrze. Te pomysły, które ma na książki Stephen King obecnie wydają się praktycznie nieskończone i dlatego ma on tak wielu czytelników, ponieważ nie jest tak jak w przypadku innych autorów, że jego książki są coraz gorsze.

King również w nowej książce Chudszy potrafił przygotować interesującą treść, która może spokojnie rywalizować z jego najlepszymi tytułami.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: KryminałSensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje