Miley Cyrus. Dobra / zła

miley-cyrus-dobra-zla-b-iext26917611Miley Cyrus. Dobra/Zła to wyjątkowa książka, która traktuje na temat bohaterki nastolatek. Jeszcze kilka lat temu podbijała ona świat jako znana na całym świecie Hannah Monatana. Była miłośniczką nastolatek, budziła tylko i wyłącznie pozytywne skojarzenia.

Obraz ten tak szybko jak został zbudowany, tak szybko również został zburzony. Przede wszystkim bohaterka zaczęła dorastać a co za tym idzie zaczęła również zmieniać się jako osoba. Przestała być już grzeczną dziewczyną. Na to miejsce wszedł zaś obraz gwiazdy, często skandalizującej w swoich zachowaniach. Autorka książki stara się przedstawić Miley Cyrus z obu stron i skonfrontować te obrazy, by wyciągnąć możliwie najlepszą ocenę tej osoby.

Jak to zwykle bywa pieniądze, które pojawiły się wraz z powstającym jej obrazem sprawiły, że gwiazda zaczęła mocno z nich korzystać a co dalej idzie mocno się zmieniła. Tak powstał obraz skandalistki, czy w pełni prawdziwy? To trudno jednoznacznie ocenić. Każdy ma swoje opinie na ten temat i tychże może się trzymać. Ostatecznie jednak warto zwrócić uwagę na wszystkie aspekty, które dotyczą tej artystki. I w ten właśnie sposób stara się działać autorka tej książki, która przygotowała ciekawą lekturę.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje