Gerritsen Tess „Milcząca dziewczyna”

„Milcząca dziewczyna” autorstwa Tess Gerritsen to książka, która na trwałe wpisała się w krajobraz październikowych bestsellerów w polskich księgarniach. Na czytelników czeka nierozwiązana zagadka morderstwa młodej kobiety w dzielnicy Chinatown w Bostonie. Zdaniem recenzentów to jedna z najlepszych sensacji ostatnich lat.

Milcząca dziewczyna„Milcząca dziewczyna” to książka skierowana w stronę nieco silniejszego czytelnika, ponieważ na stronach zapisano szczegółowe śledztwo wyjątkowo brutalnego zabójstwa. Napastnik amputował młodej kobiecie dłoń i głowę, ale zanim do tego doszło, tej udało się oddać kilka celnych strzałów w stronę mordercy. Sprawę przejmuje detektyw Rizzoli, która dysponuje zaledwie kilkoma śladami: bliżej nieokreślonym włosem znalezionym przy ciele oraz wpisem w nadajnika GPS.

W „Milczącej dziewczynie” poznajemy zawiłe śledztwo, które naprowadza czytelnika na inną, podobnie przeprowadzoną egzekucją sprzed kilkunastu lat. Co wspólnego ma klient dawnej restauracji Czerwony Feniks z tragicznym losem kobiety?

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 3.0/3 (2 ocen)
Gerritsen Tess "Milcząca dziewczyna", 3.0 out of 3 based on 2 ratings

Polecamy także:

Kategoria ogólna dla tej książki: Sensacja

Tematyka:

RSSRecenzje użytkowników (1)

Dodaj komentarz | Adres Trackbacka

  1. Linda pisze:

    Super książka, coś w sam raz dla miłośników sensacyjnych powieści. Lubię, gdy w książce wiele się dzieje, a w tym wypadku grzechem byłoby narzekać na brak mocnych wrażeń. Wielkie brawa dla autora, mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na kolejne, równie świetne pozycje.

Zostaw recenzje