Londyn nowych ruskich. Od Berezowskiego do Deripaski

londyn-nowych-ruskich-od-berezowskiego-do-deripaski-b-iext25994440Londyn nowych ruskich. Od Berezowskiego do Deripaski to książka, która pokazuje wyjątkowe życie rosyjskich oligarchów. Przez setki lat Londyn był miastem, do którego masowo ściągali ludzie bogaci. Większość z nich właśnie w Londynie szukało innego życia.

Lata 90-te oraz początek XXI wieku to okres, gdy w tym mieście pojawił się niewyobrażalny kapitał prosto z ZSRR. Okres upadku tamtego systemu oraz prywatyzacja państwowego mienia doprowadziły do tego, że ludzie wzbogacili się tam w sposób trudny dla przeciętnego człowieka w ogóle do zrozumienia. Miliarderzy rosyjscy zdecydowali się jednak usunąć z kraju i przenieść ze swoim kapitałem do Londynu, gdzie ich pieniądze były wolne od podatku.

Tak w Londynie pojawili się rosyjscy krezusi, którzy zaczęli mieć wyraźny wpływ na życie miasta. Pokazuje to wyraźnie przedstawiona książka, która opisuje historię najbardziej znanych miliarderów rosyjskich, którzy zdecydowali się osiąść na stałe w Londynie. W treści znajdziemy opisy Berezowskiego czy osiągnięcia Abramowicza a nade wszystko najbogatszego z nich wszystkich Deripaski. Pasjonująca książka o rosyjskich pieniądzach, które dla przeciętnego człowieka niezależnie do miejsca zamieszkania są niemożliwie do wyobrażenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Ocena książki: 0.0/3 (0 ocen)

Zobacz pozostałe bestsellery na naszej stronie:

Kategoria ogólna dla tej książki: Biografie i dokumenty

RSSRecenzje użytkowników (0)

Adres Trackbacka

Zostaw recenzje